Horoskopi Horoskopi, e martë 29 dhjetor 2020

Horoskopi, e martë 29 dhjetor 2020

Dashi

Sot do të jetë një ditë thjesht pozitive, veçanërisht në lidhje me sferën e dashurisë. Në vend të kësaj, kushtojini vëmendje punës ku ka ende probleme për t’u zgjidhur, zgjedhjet që duhen bërë me kujdes, situatat që duhen rishikuar deri në pranverë.

Demi

Sot do të jetë një ditë nervoze dhe e nënshtruar, në të cilën duhet të përpiqeni të shmangni polemikat dhe diskutimet. Mos u bëni melankolikë dhe përkundrazi mendoni se viti i ardhshëm do t’ju sjellë disa lajme të mira si në nivelin personal ashtu edhe në atë profesional.

Binjakët

Ditë pozitive, rimëkëmbje, në të cilën tensionet treten, për të kaluar në paqe, për të jetuar me emocione të bukura. Jo të gjitha problemet janë zgjidhur, por patjetër që jeni në rrugën e duhur.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të jetë një ditë shërimi, por ende nuk po ndiheni në gjendje të shkëlqyeshme. Mundohuni të jeni më optimist dhe të shikoni në të ardhmen me më shumë besim.

Luani

Sot do të jetoni një ditë disi të rëndë. Ndoshta ndiheni të shkurajuar dhe Hëna në kundërshtim e bën gjithçka më të rëndë. Shikoni përpara me besim, edhe nëse ka ndryshime që duhen bërë.

Virgjëresha

Ditë pozitive për sa i përket ndjenjave: përpiquni t’i përkushtoheni pak më shumë partnerit tuaj. Në punë mund të ketë disa lajme të mira, lajme që mund të jenë shumë të dobishme për ju.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se do të jetë një ditë pozitive në lidhje me ndjenjat, në të cilën ju mund të rizbuloni një dashuri, të zgjoni pasion, të deklaroni një ndjenjë. Mund të ketë situata në punë që duhet të ndryshojnë.

Akrepi

Sot do të ndiheni pak më të brishtë se zakonisht. Ju do të donit të ndjeheni më të mbrojtur dhe të përkëdhelur, por jeni nën presion. Mundohuni të lehtësoni stresin, përpiquni të relaksoheni pak.

Shigjetari

Sot do të jetë një ditë shumë pozitive falë ndikimit të shkëlqyeshëm të Hënës dhe Venusit të cilat ju japin energji, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Projektet, propozimet dhe takimet janë të favorizuara.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se do të jetë një ditë e këndshme dhe pozitive falë Jupiterit dhe Saturnit pozitiv që ju japin emocione të mira. Ju dëshironi të filloni nga e para, për të kompensuar kohën e humbur.

Ujori

Ditë shumë interesante për dashuri dhe takime. Ndikimi pozitiv i Venusit nxit pasionin dhe për këtë arsye organizoni diçka intriguese me partnerin tuaj. Nëse jeni vetëm, këshilla është të dilni jashtë, të frekuentoni mjedise të reja, të keni mundësi të reja.

Peshqit

Sot do të jetë një ditë e qëndrueshme dhe e përsosur për t’iu përkushtuar dashurisë dhe partnerit: nëse keni përjetuar një krizë, është koha e duhur të përpiqeni të sqaroheni, të kapërceni pengesat, por edhe të zgjidhni problemet tuaja personale.