Horoskopi Horoskopi, e martë 3 mars 2020

Horoskopi, e martë 3 mars 2020

Dashi

Përkundër një të ardhmeje të ndritshme përpara jush që vjen në fund të marsit, ka ende një fazë trazirash e lidhur mbi të gjitha me menaxhimin e parave dhe bllokimeve që ndikojnë në sferën e punës. Do të duhet të prisni disa javë të tjera përpara se të merrni një kënaqësi të mirë dhe të keni përgjigjet që keni pritur, veçanërisht në lidhje me punën. Në dashuri, do të jetë më mirë të shmangni debatet dhe të mos bëni gabime, për të cilat mund të pendoheni.

Demi

Vëmendja juaj është përqendruar kryesisht në çështjet ekonomike. Tani për tani ju keni në mendje dëshirën për të ndërtuar diçka të fortë, por mbase ju mungon forca nga pikëpamja ekonomike ose ekzistojnë ende shumë dyshime për investimet që duhen bërë. Muaji Mars do të jetë shumë konstruktiv për ju. Gjërat e rëndësishme nuk ndërtohen brenda disa ditësh, por kërkojnë durimin e merimangës që gërsheton rrjetën e vet. Në dashuri, takimet e reja favorizohen.

Binjakët

Hëna në pamje të shkëlqyer favorizon mbi të gjitha marrëdhëniet me të tjerët. Tani për tani po kërkoni një person që mund t’ju japë garanci. Dyshimet dhe pasiguritë mbeten të lidhura me çështje ekonomike dhe juridike që ju kanë hequr gjumin kohët e fundit. Kjo periudhë e pasigurive do të pasohet nga një fazë vendosmërisht ngjitëse, në të cilën do të ndjeheni më të predispozuar për t’u hapur ndaj të tjerëve dhe për të hapur zemrën tuaj për një histori të re, veçanërisht nëse jeni beqarë.

Gaforrja

Në këtë moment, puna është gjëja që ju shkakton më shumë vuajtje të brendshme. Ata që kanë biznesin e tyre nuk mund të kenë më durimin e duhur për të luftuar me të gjitha problemet e përditshme. Do të ketë gjithashtu një ndryshim të madh për ata që kanë punuar me të njëjtën kompani për shumë vite. Në dashuri, ju po kaloni një moment zbrazëtie. Shpesh nuk u përgjigjeni thirrjeve të partnerit. Ndoshta do të jetë më mirë të sqaroni, nëse ka ndonjë çështje të pazgjidhur.

Luani

Ju vini nga një muaj armiqësish të forta, veçanërisht kur bëhet fjalë për punë. Por tani ekzistojnë kushtet për të ndërmarrë hapa përpara dhe të jeni në gjendje të arrini rezultate më të kënaqshme. Ata që duhet të arrijnë një rezultat në studimet e tyre, do të duhet të punojnë shumë. 6-7 muajt e ardhshëm do të favorizojnë kryesisht ndryshimet. Mund të ketë transferime por edhe mundësi të reja pune. Do të ketë gjithashtu emocione të mëdha për të jetuar.

Virgjëresha

Ju duhet të përfitoni nga kjo periudhë për të gjetur zgjidhje më të mira, jo vetëm në vendin e punës, por edhe atë sentimentale. Një përgjigje interesante që keni pritur për një kohë të gjatë mund të vijë deri në mes të marsit. Shumë prej jush janë duke luftuar me bankat ose burokracinë për të marrë një kredi ose për të lidhur një kontratë fitimprurëse. Do të ketë lajme së shpejti, por do të ketë akoma shumë punë për të bërë.

Peshorja

Me këto yje do të ketë plane të shkëlqyera për të ardhmen që do të realizohet dhe ky është ushqim për mendjen tuaj, pasi keni projekte të reja që ju stimulojnë dhe ju bëjnë të ndiheni të kënaqur. Ka disa marrëdhënie që duhen rishikuar në vendin e punës. Në dashuri, ju jeni shumë të egër dhe arrogantë me partnerin tuaj. Shpesh, ose bëni siç dëshironi ose nuk bëni asgjë. Ky qëndrim mund të irritojë personin pranë jush. Mundohuni të jeni më diplomatikë dhe më pak kokëfortë.

Akrepi

Ditët e ardhshme do të sjellin një kaos në jetën tuaj edhe nëse nuk ka bllokime të pakapërcyeshme. Në punë ka ende disa nyje për të zgjidhur dhe disa probleme për t’u adresuar. Shumë prej jush ju është dashur të vendosni një copëz për të korrigjuar problemet që kanë krijuar të tjerët dhe kjo vlen edhe për administrimin e parave dhe familjes. Në dashuri, përgatituni për një të diel shumë tërheqëse dhe një fundjavë në rritje.

Shigjetari

Hëna ende kundër mund të krijojë disa shqetësime. Ju keni filluar një sfidë që kryesisht ka të bëjë me punën dhe tani duhet të përpiqeni të duroni presion dhe provokime. Por në përgjithësi, njerëzit e Shigjetarit janë lartësuar përballë pengesave dhe vështirë se heqin dorë. Me Peshoren, Dashin dhe Luanin mund të lindë një pasion i bukur ose zjarri i pasionit mund të digjet sërish.

Bricjapi

Është një periudhë revolucionesh të mëdha për ju Bricjap. Është diçka për të rishikuar veçanërisht në marrëdhëniet me njerëzit e tjerë. Është e vërtetë që për të ndryshuar gjërat, ndonjëherë është e nevojshme që të ktheni gjithçka përmbys dhe të merrni vendime drastike, por shpesh është e nevojshme ta bëni atë në mënyrë që të gjeni një pikë ekuilibri, mbi të gjitha në marrëdhëniet me veten. Në marrëdhëniet me të afërmit, mund të lindin çështje të menaxhimit të pasurisë. Është një periudhë e zgjidhjeve të shkëlqyera për ju. Mund të ndodhë që të mbyllni një derë dhe të hapni një tjetër.

Ujori

Ju keni me të vërtetë yje të mbarë që do t’ju shoqërojnë për ditët në vazhdim, jo ​​vetëm në dashuri, por edhe në punë. Shumë prej jush e kanë të vështirë, edhe në moshë të vonë, të gjejnë një pozicion të qëndrueshëm. Faji i vërtetë i gjithë kësaj qëndron tek karakteri juaj. Padurimi është një nga karakteristikat tuaja. Shpesh lodheni nga monotonia dhe mërziteni, veçanërisht nëse punoni pas një tavoline ose nëse bëni gjithmonë të njëjtat gjëra. Është e rëndësishme të afroheni ose të bëni hapin e parë, me një person që ju intereson.

Peshqit

Këto ditë do t’ju duhet të bëni vetëm gjërat më të rëndësishme. Ka pak lodhje dhe pak nervozizëm për t’i shoqëruar këto ditë sigurisht jo të lehta. Gjëja e rëndësishme është të mos dëmtoni ndjeshmërinë e njerëzve që përfaqësojnë një pikë referimi për ju. Pjesa e dytë e ditës do të jetë më e mirë, në të cilën mund të ketë edhe pak më shumë fat. Një lidhje e rëndësishme mund të rikuperohet.