Horoskopi Horoskopi, e martë 9 mars 2021

Horoskopi, e martë 9 mars 2021

Dashi

E marta do të jetë një ditë vendimtare për karrierën tuaj. Do të gjendeni në një udhëkryq dhe do të varet nga ju që të bëni zgjedhjen e duhur. Në dashuri vijnë ndryshime të mëdha, do të kuptoni se nuk është kurrë vonë për të provuar.

Demi

Do të duhet të përfitoni nga ndikimi i Mërkurit për të përcjellë një koncept që është shumë i rëndësishëm për ju. Në dashuri do të ketë një grindje në mbrëmje me partnerin, por asgjë e pazgjidhshme.

Binjakët

Java do të vazhdojë me pak presion nga dikush i rëndësishëm për ju. Në punë, diçka po ndryshon, ju mbetet juve që të shfrytëzoni çdo mundësi që ju del përpara.

Gaforrja

Hëna do të jetë e favorshme për ju, përpiquni të gjeni guximin të përfshiheni në dashuri. Një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Në punë, në mbrëmje, mund të vijë një telefonatë që do të ndryshojë gjithçka.

Luani

Këtë të martë, sipas parashikimeve të Paolo Fox, nëse keni lidhje me Shigjetarin dhe Virgjëreshën, duhet t’i kushtoni vëmendje të madhe. Ju mund të merrni pak më shumë në punë, kështu që guxoni edhe pak.

Virgjëresha

Jupiteri në shenjën tuaj, do të bëjë gjithçka për t’ju krijuar probleme në punë. Ju do të jeni të gatshëm të përballeni, pavarësisht se dini se çfarë rrezikoni. Në dashuri jeni mirë, por fjalë për fjalë mund të bëhet më mirë.

Peshorja

Do të duhet të lini mënjanë mërinë dhe paragjykimet. Nëse kohët e fundit ju është bërë padrejtësi në dashuri, shmangni bezdisjen me atë që doni. Në punë më në fund do të jeni në gjendje të afirmoheni përsëri.

Akrepi

Me Hënën në shenjë, emocione të veçanta arrijnë në sferën e dashurisë. Angazhim më i madh në punë, ku për shkak të një kolegu, do të përballeni me keqkuptime katastrofike. Fat i mirë sidomos në mbrëmje.

Shigjetari

Kini kujdes që të mos filloni polemika të pakuptimta. Siklet në dashuri dhe kështu do të jetë për të paktën edhe dy ditë. Në punë po vijnë projekte të reja, por më shumë organizim duhet nga ana juaj. Urani do të sjellë një frymëmarrje të freskët në jetën tuaj.

Bricjapi

Do të ketë yje interesantë dhe kjo do të thotë se mund të lindë një dashuri e re. Me Venusin e favorshëm do të shohim disa gjëra të mira edhe në punë, pas një krize të lehtë nesër do të filloni përsëri në një mënyrë të shkëlqyer.

Ujori

Do të jetë një ditë shumë produktive për ju. Mundohuni të mos kërkoni shumë këshilla nga një person i afërt me ju, ai mund t’ju fajësojë për ndihmën ndaj vetes. Në dashuri e martë e mrekullueshme.

Peshqit

E marta do të jetë dita ideale për të zbuluar kartat dhe për t’i treguar të gjithëve se nga çfarë jeni formuar. Në dashuri do të ketë disa keqkuptime për shkak të situatës tuaj financiare.