Horoskopi Horoskopi, e premte 21 shkurt 2020

Horoskopi, e premte 21 shkurt 2020

Dashi

Siç është përmendur tashmë në parashikimet e fillimit të vitit, është thënë se e juaja është një situatë shumë e veçantë: yjet janë të mirë për sa i përket marrëdhënieve romantike. Si rezultat, ju mund të keni një interes të shtuar për një person. Në të njëjtën kohë, megjithatë, fillimi i vitit karakterizohet nga një ngadalësim në punë, kështu që do të duhet të bëni shumë kujdes në atë fushë. Fundjava është e favorshme për të kultivuar miqësi, ka edhe mundësi për të bërë takime të reja.

Demi

Mund të ketë një tension gjatë dy ditëve të ardhshme, të premten në 21 dhe të shtunën 22 shkurt 2020. Sidoqoftë, gjithçka do të zgjidhet që të dielën, datë 23. Ata që kanë plane mund të zemërohen sepse nuk kanë përreth tyre njerëz që bien dakord. Në fakt, në këtë moment do të ishte e këshillueshme të kërkoni partnerë dhe bashkëpunëtorë të besueshëm për të realizuar projektin tuaj, dhe të shmangni debatet që mund të jenë të papërshtatshme.

Binjakët

Hëna kthehet në favorin tuaj të premten në 21 dhe të Shtunën 22 Shkurt 2020, kështu që është e përshtatshme të përfitoni nga kjo, sepse nuk është diçka që ndodh çdo ditë. Ftesa është të mendoni për perspektivat e mëdha të së ardhmes. Këshilla është gjithashtu të mendoni me më pak ankth për situatat e punës, që tani për tani nuk kanë zgjidhje. Në fakt, situata profesionale do të zhbllokohet për jo më shumë se një muaj, kështu që tani për tani duhet të jeni të duruar.

Gaforrja

Në tre ditët e fundit keni parë gjithçka në një mënyrë disi të paqartë, me hije, për fat të mirë, megjithatë, këtë fundjavë do të keni mundësinë të rikuperoni. Në dashuri kohët e fundit mund të ketë patur edhe një harresë. E Diela në çdo rast do jetë dita e duhur për të folur nëse mendoni se lidhja ka nevojë për diçka më shumë, ose që e keni lënë pas dore partnerin tuaj, pasi jeni larguar për arsye të ndryshme.

Luani

Të premten në 21 dhe të Shtunën 22 Shkurt 2020 për shkak të kundërshtimit të Hënës, do të ishte më mirë të bëni vetëm atë që ka rëndësi. Nga e Mërkura në mbrëmje ju jeni me humor të rënë. Kur jeni të zemëruar, atëherë rrezikoni të merrni një qëndrim të hutë ftohtë ndaj atyre që ju shkaktojnë zemërim, ose ju transformoheni, duke u bërë shumë imponues. Këto janë dy ditë për të mbajtur veten nën kontroll.

Virgjëresha

Në fundjavë, vetëm e diela do të jetë pak e ngadaltë, përndryshe jeni të favorizuar. Në tre ditët e kaluara, ju gjithashtu mund të keni pasur një rikonfirmim të bukur ose një deklaratë. Është e vështirë të mbeteni pas kur keni një horoskop kaq të rëndësishëm, edhe pse shumë gjëra varen nga mosha dhe profesioni juaj. Ka premtime për të ardhmen.

Peshorja

Shpresa është që në këtë kaos të planetëve të mos keni ndjerë shumë presion, sepse përndryshe rreziku është të përsërisni atë që ka ndodhur në tre ditët e fundit, ose të krijoni shumë probleme. Përkundër gjithë kësaj, në këtë fazë mund të shfaqet dëshira juaj e vërtetë për të dashur partnerin tuaj. Duhet thënë që ndoshta nuk ka më asnjë arsye të ekzistojë tani një marrëdhënie e lindur vetëm për argëtim. Tani për tani do të keni edhe një rikuperim të mirë fizik.

Akrepi

Do të ndiheni të lodhur, të premten në 21 dhe të shtunën 22 Shkurt 2020. Përveç privimit nga shumë energji, nervozizmi gjithashtu mund të rritet ndjeshëm. Sidoqoftë, nuk ka nevojë të shqetësoheni shumë sepse një rikuperim i përgjithshëm do të ndodhë të Dielën. Në këto 48 orë ekziston një tension i vogël për t’u administruar duke përdorur durim dhe mençuri, duke u përpjekur të shmangni debatet, të cilat mund të komprometojnë situatën.

Shigjetari

Ju gjithmonë dëshironi të jetoni përvoja të reja, edhe për shkak se gjithmonë dëshironi të merrni pjesë në vende të ndryshme. Në disa raste, të rinjtë mund të duhet të lëvizin për arsye familjare, sepse prindërit duhet të ndryshojnë qytet. Këto ndryshime të mëdha në jetën tuaj shpesh sjellin mundësi të shkëlqyera për të përfituar. Nuk përjashtohet mundësia që së shpejti të mendoni të bëni diçka të re. Nëse aktualisht jeni duke punuar në një kompani, mund të konsideroni një transferim ose një ndryshim orari.

Bricjapi

Fundjava po rritet në mënyrë të favorshme, me kulmin që do të vijë të Dielën, më 23 Shkurt 2020. Ftesa është të dashuroheni dhe të lidhen me të tjerët në një mënyrë pozitive. Në këtë periudhë të jetës tuaj ju jeni më të gatshëm për të zgjidhur problemet e punës. Duke marrë parasysh këto karakteristika, mund të thuhet se tre ditët e ardhshme do të sjellin fat.

Ujori

Hëna në shenjën tuaj mbart shumë ngarkesë elektrike në 48 orët e ardhshme dhe kur jeni shumë të shqetësuar ose nervozë, rrezikoni të infektoni të tjerët me agjitacionin tuaj. Ekzistojnë gjithashtu zgjedhje të shkëlqyera që ndikojnë në jetën tuaj të punës, në fakt ndoshta deri të martën e ardhshme do të keni një lajm të mirë. Këshilla, megjithatë, në dy ditët e ardhshme është që të mbani situatën nën kontroll dhe të mos jeni shumë të emocionuar, sepse Hëna do ta bëjë këtë.

Peshqit

Rritja vjen gjatë fundjavës, me kulmin që do të ndodhë të dielën 23 Shkurt 2020. Në këtë kontekst, takimet, miqësitë dhe marrëdhëniet favorizohen së tepërmi. Në këtë moment është e rëndësishme të jetoni ndjesi të vërteta pa filtrin e racionalitetit. Intuita është e favorizuar në këtë fazë, në të vërtetë ekziston një forcë e madhe emocionale brenda jush.