Horoskopi Horoskopi, e shtunë 12 qershor 2021

Horoskopi, e shtunë 12 qershor 2021

Dashi

Marsi në një shenjë zjarri nxit pasionet. Më në fund, pas një pritje të gjatë, është koha për të marrë masa. Nuk ka më nevojë për të ngecur duke menduar ose duke pritur për kushte më të mira, por është koha për të vepruar. Në muajt e fundit keni qëndruar të palëvizshëm për një kohë të gjatë edhe për shkak të shqetësimit fizik. Në dashuri, ka tensione sepse prisni më shumë nga partneri. Dashuritë e reja rrezikojnë të mos jenë veçanërisht tërheqëse.

Demi

Dashuria është e rëndësishme dhe kjo fundjavë mund të ndihmojë për të jetuar ndjenjat në një mënyrë më konstruktive. Demat në këtë periudhë janë të gatshëm të përfshihen më shumë, ata janë më të hapur ndaj ndryshimeve dhe nuk përjashtohet që të ketë një vendim revolucionar në afat të shkurtër.

Binjakët

Dy ditët e fundit kanë qenë mjaft interesante. Sidoqoftë, shumë njerëz ju bllokojnë ose ju detyrojnë të ngadalësoni. Nuk përjashtohet që ju gjithashtu të vendosni ose të gjendeni në një pozicion për të ndryshuar partnerë ose bashkëpunëtorë. Në dashuri duhet durim, mbani nën kontroll reagimet tuaja.

Gaforrja

Venusi është në shenjë dhe një pasion i fortë ka mbërritur. Shumë që kanë dashuri të bukur dhe një histori që funksionon, do të ndihen edhe më të përfshirë. Do të jetë një fundjavë e bukur për ndjenjat, do të jetë mirë të merrni frymë lehtësimi dhe të shpërqendroheni pas një periudhe mjaft të ngarkuar.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sot ju kujton se Marsi është në shenjë dhe është koha të kuptoni suksesin tuaj! Nuk ka më shpjegime, nuk ka më kompromise: nga sot bëhet siç thoni ju! Ju jeni të vendosur dhe të pagabueshëm, nuk doni të humbni kohë më. Qershori nuk ju gjen shumë të apasionuar, por shëroheni në korrik.

Virgjëresha

Paolo Fox ju kujton se është koha për të ecur përpara, ditët e fundit kanë qenë të rënda. Është një qiell më i mirë në fundjavë, do të jeni në gjendje të arsyetoni dhe t’i shihni gjërat më qartë. Por disa mund të humbin durimin shumë kollaj. Kujdes nga ky nervozizëm që rrezikon të bëjë që të shkoni nga e drejta në të gabuarën.

Peshorja

Në horoskopin e fundjavës së Paolo Fox, rekomandohet të mos jeni shumë polemizues! Ka tensione dhe zhgënjime që kanë të bëjnë kryesisht me dashurinë. Nuk është e lehtë të merreni vesh në këtë periudhë, ka dallime dhe qëndrime armiqësore që e keni të vështirë t’i toleroni.

Akrepi

Mund të ngazëlleni këtë fundjavë. Është koha të dashuroheni, të kënaqeni me një histori pa shumë pretendime dhe mbi të gjitha të mësoni të jetoni për ditën dhe të shijoni të tashmen. Një ftesë, një shoqëri e këndshme apo edhe një shëtitje e thjeshtë do t’ju bëjë shumë më të qetë dhe të relaksuar.

Shigjetari

Më në fund shëroheni dhe është koha për të zgjidhur dyshimet dhe krizat. Një vonesë ose një keqkuptim mund të kapërcehet. Venusi në një aspekt më të mirë rindez dëshirën për të dashur. Qershori dhe Korriku do të jenë muajt e duhur për të rizbuluar hijeshinë dhe aftësinë tuaj për t’u entuziazmuar.

Bricjapi

Do të jenë ditë të luhatshme, do të kritikoheni ashpër, prandaj thuajini gjërat vetëm nëse është shumë e nevojshme. Dhe kur ju tregojnë, ju bëheni nervozë. Në dashuri mund të jetë e vështirë të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse ka pasur një krizë për disa kohë ose nëse ka shqetësime të tjera që ju bëjnë të mendoheni dhe të jeni mjaft pesimist dhe të dëshpëruar.

Ujori

Ka pasiguri dhe dyshime për të ardhmen, veçanërisht pasi burimet e disponueshme nuk janë të mjaftueshme për të arritur qëllimet tuaja. Disa mund të kenë nevojë të zvogëlojnë planet e tyre ose të përgatiten për momentet e sakrificës së madhe. Në dashuri keni një dëshirë të fortë për liri. Nëse pranë jush ka nga ata që janë në gjendje të ndajnë pikëpamjen tuaj për gjërat, atëherë nuk ka vështirësi të mëdha. Përndryshe vështirë se do t’i toleroni ata që përpiqen të vendosin kufij.

Peshqit

Për horoskopin e Paolo Fox, ditët e fundit kanë qenë mjaft nervoze dhe të trazuara. Disa kanë folur edhe jashtë radhe, por kjo fundjavë do të jetë shumë interesante. Pra, nëse mund të rregulloni një debat, bëjeni tani sepse yjet e fundjavës do të shfrytëzohen. Jupiteri, Hëna dhe Venusi i favorshëm do t’i bëjnë orët e ardhshme tërheqëse dhe interesante.