Horoskopi Horoskopi, e shtunë 25 korrik 2020

Horoskopi, e shtunë 25 korrik 2020

Dashi

Sot do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, përndryshe do ta gjeni veten duke debatuar me partnerin tuaj gjatë gjithë ditës. Kohët e fundit shpesh grindeni gjatë fundjavës, sepse nuk ndiheni plotësisht të kuptuar ose sepse ndjeheni shumë të lënë pas dore. Në 24 orët e ardhshme shmangni çdo lloj konflikti dhe polemike!

Demi

Sa më afër muajit gusht të afroheni, aq më premtuese do të jetë dashuria. Çiftet më të forta duhet të përfitojnë nga ditët në vijim për të bërë zgjedhje vendimtare. Ndërkohë, filloni të mendoni për të ardhmen tuaj, duke përcaktuar gjërat që kanë rëndësi, siç janë marrëdhëniet e punës dhe dashuria, sepse në muajt e ardhshëm do të jetë e rëndësishme të vendosni themelet.

Binjakët

Sot do të jetë një ditë më e mirë sesa dy të mëparshmet. Ende duhet të përpiqeni të pushoni pak më shumë, sepse këto ditë po përjetoni shumë lodhje. Në dashuri keni ende Venusin në shenjë, të gatshëm të mbështesë të gjitha marrëdhëniet sentimentale.

Gaforrja

Një fundjavë disi e komplikuar është përpara, kështu që diskutimet dhe sqarimet duhet të shtyhen për një kohë të mëvonshme. Nëse puna ende ju shqetëson, dashuria mund të ketë një shërim të mirë në gusht. Për këtë arsye, ata që po përjetojnë konflikte në çift duhet të presin muajin tjetër përpara se të bëjnë zgjedhje drastike.

Luani

Sot dhe të dielën do të keni një rikthim të mirë në dashuri. Çiftet që kanë provuar kontraste do të jenë në gjendje të përfitojnë nga 48 orët e ardhshme për të rregulluar gjërat. Lini pas vështirësitë e javëve të fundit, luftërat dhe tensionet, sepse shpërblimi i merituar do të vijë.

Virgjëresha

Sot dhe të dielën duhet të shmangni çdo debat. Përkundrazi, përpiquni t’i kushtoni energjitë tuaja në projekte të reja: nëse jeni në gjendje të lëvizni me inteligjencë, mund të ndërtoni themelet për një të ardhme të shkëlqyer.

Peshorja

Kjo fundjavë duket shumë interesante, falë kalimit të Hënës në shenjën tuaj. Do të gjeni më shumë forcë! Lini pas mosmarrëveshjeve e përjetuara si çift, shqetësimet e punës dhe jepini vetes dy ditë relaks dhe kohë të lirë.

Akrepi

E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë shumë stimuluese, veçanërisht nga pikëpamja sentimentale. 48 orë emocione të forta ju presin, dhe kjo do të jetë edhe më shumë për ata që janë duke takuar një person të shenjës së Gaforres, Peshores dhe Peshqve. Kushtojini vëmendje financave tuaja.

Shigjetari

Gjendja shpirtërore do të jetë më e mirë nesër sesa ditët e fundit, edhe pse jo super! Në këtë periudhë, ju ndjeni një rënie humori që edhe ju nuk e keni kuptuar plotësisht. Ndoshta nuk ju pëlqen ambienti ku jetoni ose ekziston një situatë që ju bën të ndjeheni keq. Për fat të mirë në dashuri mund të filloni të rikuperoni që nga muaji Gusht.

Bricjapi

Sot dhe të dielën do të duhet të bëni kujdes maksimal, përndryshe do ta gjeni veten duke debatuar për një hiçmosgjë, ose do të ndjeheni të pikëlluar nga ndonjë mundim. Vazhdoni, sepse në vjeshtë situata juaj do të përmirësohet! Ndërkohë, yjet po ju shtyjnë të prisni të gjitha degët e thata.

Ujori

E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë të frytshme sa i përket dashurisë. Nëse ju pëlqen një person i veçantë, nëse keni një mik të veçantë, ju duhet t’i kushtoni gjithë vëmendjen tuaj, sepse diçka e bukur mund të lindë në 48 orët e ardhshme.

Peshqit

Do të jetë një ditë më e qetë se ajo e djeshmja. Në fakt, jeni ndjerë nervozë që nga e mërkura, sepse ka disa probleme që ju luftoni t’i zgjidhni. Nëse nuk ka asgjë që mund të bëni tani për të kapërcyer vështirësitë, duhet të përpiqeni të mos shqetësoheni shumë dhe të jeni të duruar!