Horoskopi Horoskopi, e shtunë 3 tetor 2020

Horoskopi, e shtunë 3 tetor 2020

Dashi

Sot dhe të dielën do të keni një dëshirë të madhe për argëtim. Në dashuri po përjetoni një fazë mjaft neutrale. Çiftet që qëndruan në këmbë në shtator nuk duhet të rrezikojnë shumë në tetor. Shtrëngimi i vetëm mbetet ai i punës dhe parave.

Demi

Sot, por edhe të dielën Hëna do të jetë në shenjën tuaj: do të jeni plot energji pozitive. Kushdo që po përjeton një histori të bukur dashurie do të duhet të presë për një fundjavë të paharrueshme! Përveç kësaj, Tetori do të konfirmojë disa marrëdhënie ose do të sjellë në jetë momente plot pasion.

Binjakët

E shtuna do të jetë një ditë pozitive. Nëse ditët e fundit keni përjetuar një situatë disi të ngatërruar, tani po përpiqeni ta kapërceni atë. Në dashuri ka dyshime ose shumë polemika: bëni kujdes të mos e teproni! Java e ardhshme do të jetë shumë premtuese për punën!

Gaforrja

Sot do të dëshironi të vendosni tensionet e ditëve të fundit pas jush. Ju mund t’i dhuroni vetes një fundjavë më të lehtë dhe më të relaksuar dhe do të bëni mirë! Thjeshtë ju duhet mënyra për t’u bërë më të mirë në trajtimin e gjërave. Lajme interesante në horizont!

Luani

Lëtë të shtunë dhe të dielën, do të duhet të përpiqeni të jetoni në një mënyrë të qetë dhe të shmangni të gjitha ato situata që mund të çojnë në vonesa. Në këto dy ditë, një angazhim mund të anashkalohet ose do të jeni ju që nuk dëshironi të bëni gjëra që dikush tjetër do t’jua imponojë. Mundohuni të mos fundoseni!

Virgjëresha

E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë plot premtime në dashuri. Të gjithë çiftet e qëndrueshëm dhe të sapo formuar do të mbrohen nga një energji e madhe. Ata që janë vetëm duhet të përfitojnë nga kjo, për të parë përreth. Pritet një Tetor special!

Peshorja

Sot do të ndjeni siklete të thella. Fakti është që ju po e ktheni jetën tuaj përmbys dhe keni nevojë për marrëdhënie të vërteta, pika referimi të qëndrueshme pranë jush. Nëse disa vjet më parë, kur ishit më të rinj, ndiheshit më të tërhequr nga marrëdhëniet transgresive ose të komplikuara, tani ata që kanë arritur pjekurinë mund të dëshirojnë të jetojnë një marrëdhënie më paqësore dhe të qëndrueshme.

Akrepi

Sot do të jeni nervozë dhe madje të irrituar. Ndoshta do të jetë një person që do t’ju shkaktojë probleme ose thjesht do të varet nga një moment paqëndrueshmërie. Mundohuni të kaloni fundjavën, duke qenë shumë të kujdesshëm.

Shigjetari

Sot dhe të dielën do të duhet të armatoseni me guxim dhe të sqaroheni në dashuri. Muaji Tetor do t’ju detyrojë të jeni të sinqertë! Ju nuk duhet të jeni shumë diplomatikë për të thënë fjalën tuaj: nëse diçka në çift ju shqetëson, do të jetë më mirë të flisni. Në këtë periudhë jeni duke kërkuar horizonte të reja.

Bricjapi

Pritet një fundjavë shumë stimuluese, në dashuri dhe në punë. Mbani antenat e ngritura, sepse në 48 orët e ardhshme mund të vijë një pasqyrë e rëndësishme për biznesin tuaj, për një projekt që do të vendosni ta zhvilloni në ditët në vijim. Mos i nënvlerësoni historitë e porsalindura! Ata që, nga ana tjetër, po vlerësojnë një projekt për të ndarë me partnerin, madje edhe për punën, do të kenë konfirmim të shkëlqyer.

Ujori

Sot mund të ndiheni shumë i zemëruar për shkak të parave, shpenzimeve të shumta. Mërkuri në opozitë mund të shkaktojë ndonjë konflikt në familje ose shpenzime të papritura. Edhe nëse shpesh jeni të shqetësuar, përpiquni të mos dorëzoheni! 2021 do të jetë një vit i rëndësishëm!

Peshqit

E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë të rimëkëmbjes së madhe në dashuri. Me kalimin e orëve, edhe disa lajme mund të vijnë. Ju mund të ndjeni nevojën për të patur ca më shumë siguri nga dikush dhe në këto dy ditë do t’i keni!