Horoskopi Horoskopi, e shtunë 4 dhjetor 2021

Horoskopi, e shtunë 4 dhjetor 2021

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të jetë një ditë shumë e rëndësishme, e ndriçuar nga një Hënë e mrekullueshme. Duhet të përfitoni nga kjo, t’i përkushtoheni dashurisë, të rikuperoni harmoninë në marrëdhënien tuaj në çift. Pse nuk organizoni një mbrëmje speciale me partnerin tuaj? Është koha që ta lini pak mënjanë punën dhe t’u jepni më shumë hapësirë ​​ndjenjave. Pika juaj e vërtetë e kthesës do të jetë pranvera e ardhshme. Ndërkohë, mund të filloni të sillni më shumë harmoni dhe bashkëpunim në shtëpi.

Demi

Do të nisë një fundjavë që do të jetë një kreshendo emocionesh pozitive, veçanërisht në dashuri. Mes të shtunës dhe të dielës mund të përjetoni momente emocionuese me partnerin. Zemrat e vetmuara do kenë disa mundësi për të bërë takime të reja. Në planin e punës do t’ju duhet të përballeni me një ndryshim të rëndësishëm: midis prillit dhe majit do të ketë lajme të pasigurta shqetësuese.

Binjakët

Do të jetë një e shtunë që do të merret pa stres. Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë disa komplikime të vogla në familje, të lindë pakënaqësi ose ndoshta të hedhë në erë një takim. Do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm gjatë gjithë ditës, pastaj nga e diela mund të rikuperoni. Ndërkohë, shmangni stresin, mos u ngarkoni me shumë gjëra në të njëjtën kohë, siç keni tendencë të bëni!

Gaforrja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jetë e rëndësishme të arrini ku doni, pa peshën e tensioneve të përjetuara ditët e fundit. Ata që kanë pasur dyshime në dashuri, mund të kenë të reja në orët në vijim. dhe në punë mund të ketë mosmarrëveshje për të kapërcyer. Në këtë moment Gaforret më të qeta janë ato që janë të afta të jetojnë çdo ditë pa marrëdhënie të qëndrueshme.

Luani

E shtuna do të jetë një ditë fuqie të madhe, falë kësaj hëne të bukur në Shigjetar. Do të jeni simpatikë dhe të sigurt për veten. Marsi në disonancë, megjithatë, mund të bëjë disa marrëdhënie paksa të papritura, veçanërisht me Ujorin dhe Akrepin: më mirë kini kujdes!

Virgjëresha

Nëse vërtet nuk mund të mos shoqëroheni me njerëzit, do të duhet të jeni akoma shumë të kujdesshëm. Një gjë e vogël do t’ju mjaftojë për t’ju acaruar, për t’ju bërë shumë të paduruar. Gjatë ditës do të keni vështirësi për të gjetur qartësinë e duhur për të kryer gjërat tuaja. Më mirë të prisni të dielën, kur do të jeni shumë më mirë, të paktën në nivel psikologjik.

Peshorja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të keni ende shumë pasiguri për dashurinë. Ata që kanë probleme serioze në marrëdhënie nuk mund të vendosin vetë: të vazhdojnë lidhjen ose t’i japin fund! Kjo pavendosmëri varet nga fakti që nuk ju pëlqejnë përfundimet, mbyllni një histori, braktisni një rrugë për të nisur një të re, ende të panjohur.

Akrepi

Do të nisë një fundjavë e karakterizuar nga një qiell i rëndësishëm. E diela do jetë edhe më e mirë me Hënën në Bricjap, shumë intriguese për dashurinë, takimet, marrëdhëniet. Megjithatë, për fat të keq, Marsi në shenjën tuaj do të përpiqet t’ju bëjë paksa tepër vrullshëm. Ju do të duhet të përpiqeni ta mbani këtë vrull në marrëdhëniet me të tjerët. Njohjet me Peshqit dhe Bricjapin janë shumë të vlefshme.

Shigjetari

Dita e shtunë duket shumë interesante për marrëdhëniet. Dielli dhe Mërkuri në shenjë do të ndihmojnë për të realizuar me sukses projektet tuaja, por do të duhet të përpiqeni të realizoni sa më shumë deri në fund të vitit. Nëse ka ndonjë vështirësi ligjore ose të tjera, mund t’i kapërceni ato duke gjetur një marrëveshje. Muajt ​​e parë të vitit 2022 do t’ju shohin të merrni vendime radikale.

Bricjapi

Ashtu siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox, do të nisë një fundjavë e bukur e cila do të ketë momentin më të mirë të dielën, me Hënën në shenjë! Edhe nëse në përgjithësi jeni punëtorë të palodhur, duhet të përpiqeni t’i jepni më shumë hapësirë ​​dashurisë dhe relaksimit. Do të kuptoni që në fund edhe ndjenjat do t’ju shpërblejnë, do t’ju bëjnë të lumtur si kurrë më parë!

Ujori

Do t’ju duhet të kushtoni pak më shumë vëmendje, në marrëdhëniet me të tjerët, në dashuri dhe me shëndetin. Marsi në opozitë mund të sjellë komplikime të vogla. Edhe nëse nuk jeni duke përjetuar një moment negativ, këto ditë ju ndjeni një dëshirë të thellë për të ndryshuar jetën tuaj, për të shkuar kundër valës dhe është jo aq e lehtë, pa tërhequr debate! Mos u dorëzoni, partneri juaj mund të heqë dorë përfundimisht!

Peshqit

Do të jetë një ditë e qetë, por duke filluar nga e diela do të mund të rikuperoheni. Gjëja e rëndësishme do të jetë shmangia e kthimit në të kaluarën dhe kujtimet e dhimbshme. Duhet të bëni përpjekje për të parë përpara, sepse ju presin muaj shumë premtues. Ju mund të arrini gjëra të mëdha nëse dëshironi!