Horoskopi Horoskopi, e shtunë 4 nëntor 2017

Horoskopi, e shtunë 4 nëntor 2017

Dashi

Të dashuruarit do përballen me surpriza të njëpasnjëshme gjatë kësaj dite. Emocionet sigurisht që do jenë të papërshkrueshme, por disa mund të mendojnë edhe ndonjë çmenduri të vogël. Për beqarët do jetë një ditë e zakonshme dhe pa asgjë të veçantë. Në planin financiar Plutoni do ju bëjë më të kthjellët.

Demi

Debatet në çift do jenë aq të forta gjatë kësaj dite saqë disa mund të vendosin edhe të ndahen. Kujdes me ato që do thoni nëse nuk doni të shkatërroni atë që keni ndërtuar deri më sot. Beqarët do kenë vetëm disa takime, asgjë me tepër. Në planin financiar, do arrini t’i zgjidhni problemet dhe do jeni më të qetë.

Binjakët

Klima për jetën tuaj në çift do jetë premtuese sot. Do ndiheni mirë pranë atij që dashuroni dhe do përjetoni emocione pa fund. Nëse ende jeni beqarë, duhet të tregoheni të duruar nëse doni të gjeni personin që do ju përshtatet më tepër. Në planin financiar duhet të reflektoni mirë para se të hidhni çdo lloj hapi.

Gaforrja

Çiftet do kenë më tepër mundësi të qëndrojnë me personin që kanë në krah dhe do i shprehin më lehtë ndjenjat. Beqarët do jenë shumë të shpërqendruar dhe nuk do arrijnë të fiksohen pas dikujt. Mundësitë për takime nuk do mungojnë. Në planin financiar do jeni me shume fat dhe do arrini të kryeni të gjitha transaksionet.

Luani

Dita e sotme do jetë shumë e paqëndrueshme për ata që janë në një lidhje. Herë do jeni në humor e herë me nerva. Kujdes, sepse edhe durimi i partnerit/es e ka një limit. Beqarët do jenë sensualë dhe joshës. Pritet një takim mbresëlënës nga i cili mund të fillojë edhe një histori pasionante. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur.

Virgjëresha

Pas një periudhe delikate dhe me probleme në çift, sot do pajtoheni me partnerin/en tuaj dhe do i shihni gjërat më me realizëm. Po ta kishit bërë më parë këtë nuk do kishit pasur probleme. Edhe për beqarët do jetë një ditë pozitive dhe me takime. Në planin financiar situata do jetë më e mirë sesa e kishit menduar.

Peshorja

Sot është koha e duhur për t’u përballur haptazi me problemet në çift. Nëse i lini ende pas dore duke menduar se do zgjidhen vete do bëni gabim të madh. Beqarët nuk duhet t’i besojnë shume aparencës sepse shumë shpejt do zhgënjehen. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj.

Akrepi

Ditë shumë e privilegjuar kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Klima do jetë e ngrohtë dhe e favorshme edhe për të përjetuar emocione pa fund. Beqarët do kenë disa takime, por nuk duhet të krijojnë shumë iluzione sepse më vonë mund të pendohen. Në planin financiar do jeni luftarakë dhe nuk do ndaleni derisa ta stabilizoni situatën.

Shigjetari

Ata që janë në një lidhje do e thellojnë edhe më tepër marrëdhënien me partnerin/en dhe do kalojnë momente më pasionante së bashku. Emocionet pa dyshim që do jenë të mrekullueshme. Beqarët duhet të tregohen të matur dhe jo te pranojnë çdo lloj ftese. Në planin financiar bëni një riorganizim të të ardhurave.

Bricjapi

Beqarët që kanë kohë së bashku do marrin vendime thelbësore të cilat do ua ndryshojnë tërësisht rrjedhën e jetës. Beqarëve nga ana tjetër do ju rëndojë më shumë se kurrë vetmia dhe do bien në melankoli. Duhet të bëni shumë durim. Për financat do jetë ditë goxha e privilegjuar. Do dini mirë sa të shpenzoni.

Ujori

Dita pritet të jetë e mirë sot për ata që janë në një lidhje. Do e kaloni krizën që kishte pushtuar jetën sentimentale dhe do tregoheni më optimistë për të ardhmen. Nëse jeni beqarë duhet të pranoni të dilni me miqtë në mënyrë që të takoni persona të rinj. Në planin financiar do gjeni zgjidhje të problemeve.

Peshqit

Çdo gjë do shkojë më së miri sot në jetën tuaj në çift. Do ja plotësoni dëshirat njeri-tjetrit dhe do ndiheni si në ëndërr së bashku. Edhe beqarët do jenë të privilegjuar dhe do gjejnë shumë shpejt personin e tyre të ëndrrave. Në planin financiar priten goxha probleme. Nuk duhet të kryeni investime të tejskajshme.