Horoskopi Horoskopi, e shtunë 5 qershor 2021

Horoskopi, e shtunë 5 qershor 2021

Dashi

Kjo e shtunë fillon mirë, Hëna është në shenjë dhe ju doni të ndani pozitivitetin e saj. Do të keni disa detaje interesante në takimet e reja. Në punë duhet të gjeni zgjidhjen e disa problemeve por mbase mënyra e vetme që mundeni është të flisni me kolegët tuaj.

Demi

Çiftet janë të favorizuar dhe mendojnë për verën. Nga ana tjetër, zemrat e vetmuara janë shumë reflektuese, ata mendojnë për të kaluarën. Puna është në rregull, edhe nëse jeni pak të lodhur, nuk ka asnjë problem.

Binjakët

Ju duhet t’i kujtoni zemrën tuaj që të jetoni në të tashmen, keni kaq shumë mundësi për të shfrytëzuar, por nuk mund të shkëputeni nga e kaluara. Në punë ka akoma probleme të cilat duhen zgjidhur.

Gaforrja

Periudhë e pafavorshme për dashurinë, mbase jeni shumë konfuzë mes asaj që dëshironi dhe asaj që keni. Ekziston nevoja për të ndaluar dhe reflektuar.

Luani

Sot është një e shtunë mjaft e lumtur për çiftet e reja, Afërdita është në shenjë dhe sjell lumturi. Në punë mëngjesi nuk fillon shumë mirë por pasdite gjithçka rregullohet.

Virgjëresha

Më në fund do të jeni në gjendje të përjetoni një fundjavë plot dashuri. Në këtë moment jeni shumë i shqetësuar, ndoshta për punën: do të dëshironit të ndryshonit jetën tuaj.

Peshorja

Hëna është e favorshme dhe ju fton të bëni diçka më shumë në dashuri, fundjavë me fat. Nëse diçka nuk shkon në punë, mos u dobësoni dhe qëndroni pozitivë – gjërat do të përmirësohen shumë shpejt, shijoni fundjavën.

Akrepi

Hëna dhe Venusi ndihmojnë dashuritë e reja dhe marrëdhëniet e reja. Mos lejoni që e kaluara të pengojë të tashmen, përpiquni ta largoni atë larg. Në punë, tani e tutje, ju filloni të shëroheni, por do të duhet të punoni shumë.

Shigjetari

Hëna në shenjë ju krijon disa probleme, por ju do të jeni në gjendje të përmbaheni. Venusi është akoma në shenjë, deri në fund të javës. Në punë keni nevojë për vëmendje, përpiquni të mos bëni gabime dhe mos harroni se sa vleni.

Bricjapi

Sot ju jeni të trazuar dhe ju këshilloj që t’i kushtoni vëmendje njerëzve të Peshores, mund të ketë keqkuptime. Familja juaj mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj. Puna funksionon por duhet të përpiqesh më shumë.

Ujori

Yjet janë paksa të ndarë për dashurinë, nëse po jetoni një marrëdhënie solide, pse ta vendosni atë në telashe me gjëra të kota? Mund të ketë disa ndryshime në punë.

Peshqit

Sot ju këshilloj të shmangni konfliktet, në dashuri nuk është dita më e mirë për të folur. Sidoqoftë, në punë, mund të keni një propozim nga një mik që do të dalë interesant.