Horoskopi Horoskopi javor i Paolo Fox: Parashikimet nga 3 deri në 9 janar...

Horoskopi javor i Paolo Fox: Parashikimet nga 3 deri në 9 janar 2022

DASHI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të fillojë rëndshëm dhe do të vazhdojë deri të shtunën. Hëna e kundërt të hënën mund t’ju bëjë të bini pak nga humori, t’ju nervozojë ose të shkaktojë vonesa të bezdisshme. Për fat të mirë, të shtunën dhe të dielën do të keni yje veçanërisht të egër në dashuri: duhet të përfitoni prej tyre.

DEMI

Java do të karakterizohet me ulje-ngritje. E hëna premton të jetë një ditë shumë stimuluese, veçanërisht për sa i përket kontakteve, marrëdhënieve ndërpersonale, çifteve dhe takimeve të reja. Të martën dhe të mërkurën, përkundrazi, do të duhet shumë kujdes: do të jetë më mirë që të ndaleni, të mos bëni zgjedhje të rëndësishme në punë, sepse Merkuri kundër mund t’ju krijojë probleme.

BINJAKËT

Java do të nisë mjaft mirë, megjithëse ditët më të mira do të jenë rreth të mërkurës. Hëna në një aspekt të shkëlqyer do t’ju japë energji dhe vitalitet, ide të mira që do t’ju duhet të filloni t’i përdorni. E shtuna dhe e diela janë shumë intriguese për dashurinë, për të dalë hapur, nëse jeni të interesuar për një person prej kohësh.

GAFORRJA

Siç sugjeron horoskopi i Paul Fox të hënën, për fat të keq do t’ju duhet ende të përballeni me një hënë në kundërshtim që mund të zgjojë një gjendje të re emocionale. Tani për tani keni nevojë të madhe për të kërkuar një qendër të re në jetën tuaj, për të krijuar një harmoni më të mirë të brendshme. Ditët më të mira do të jenë ato të së enjtes dhe të premtes: një Hënë e bukur te Peshqit do t’ju mbushë me vitalitet dhe një intuitë të mirë.

LUANI

Javë shumë frymëzuese. Do t’ju duhet kujdes vetëm rreth të martës dhe të mërkurës, sepse Saturni dhe Mërkuri në kundërshtim mund t’ju mërzitin pak. Fundjava është shumë magjepsëse: të shtunën dhe të dielën do të mbroheni nga një hënë e mrekullueshme që do t’i japë një vrull të ri dashurisë, ndjenjave dhe pasionit.

VIRGJËRESHA

Java do të nisë me këmbën e djathtë. Të hënën mund të mbështeteni në dashamirësinë e Hënës, Diellit dhe Venusit. Do të jetë një ditë e mirë për t’u rikuperuar në dashuri, nëse kohët e fundit keni përjetuar disa mosmarrëveshje ose akoma më keq, një ndarje. Kini kujdes mes të enjtes dhe të premtes: do t’ju duhet të qëndroni të qetë dhe të përpiqeni t’i lini gjërat të kalojnë.

PESHORJA

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, java juaj do të fillojë në një mënyrë të ngadaltë, por do të rikuperohet me kalimin e ditëve. Në fakt, të hënën, Hëna në kuadraturë mund t’ju bëjë të bëheni pak të zhytur në mendime, dyshuese për marrëdhëniet tuaja. Për fat të mirë, deri të martën do të mund të rifitoni një vitalitet të mirë. Përqendrohuni në takime të rëndësishme në mes të javës. Fundjavë nervoze.

AKREPI

E hëna premton të jetë një ditë shumë stimuluese, veçanërisht në dashuri, falë yjeve shumë bujare, ashtu si dhe të enjten dhe të premten. Kushdo që është beqar për një kohë të gjatë duhet të dalë, të kërkojë. Kujdes të martën dhe të mërkurën, sepse Hëna në disonancë do të zgjojë nervozizëm të thellë, një farë acarimi. Do të duhet të bëni përpjekje për të qëndruar të qetë.

SHIGJETARI

Java do të nisë shumë mirë. E hëna do të jetë një ditë e mirë për të realizuar projekte pune, megjithëse ditët më stimuluese do të jenë e marta, e mërkura dhe fundjava, mes të shtunës dhe të dielës, kur një hënë madhështore do t’ju ndriçojë ditët. Pse nuk organizoni diçka të veçantë për fundjavën tuaj?

BRICJAPI

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, java do të fillojë në mënyrë të shkëlqyer, me Hënën ende në qiellin tuaj të hënën. Të enjten dhe të premten 48 orë dashurie shumë tërheqëse janë përpara. Nëse përballeni me sqarime në pritje, përfitoni nga këto ditë. Kujdes ndërmjet të shtunës dhe të dielës, sepse Hëna e kundërt mund të shkaktojë rënie fizike.

UJORI

Premton të jetë një javë mjaft interesante, e cila do t’ju lejojë të bëni plane të reja për të ardhmen. Ditët më të mira do të jenë mes të martës dhe të mërkurës: angazhimet më të rëndësishme do të dëshironi t’i përqendroni në ditët qendrore. Kujdes të shtunën dhe të dielën: do të ketë ankth në rritje, që duhet mbajtur larg.

PESHQIT

E hëna shumë intriguese, falë Hënës, Diellit dhe Venusit në aspektin e favorshëm, Jupiterit dhe Neptunit në shenjën tuaj. Megjithatë, më e mira do të vijë midis të enjtes dhe të premtes, kur Hëna do të kalojë në hapësirën tuaj të Horoskopit. Vini bast gjithçka në këto ditë, nëse doni të rikuperoni në dashuri, bëni kërkesa të rëndësishme, propozoni një ide në punë.