Horoskopi Horoskopi javor sipas Paolo Fox: Çfarë parashikojnë yjet për javën e ardhshme

Horoskopi javor sipas Paolo Fox: Çfarë parashikojnë yjet për javën e ardhshme

Dashi

Javën e ardhshme do të favorizohen takime të reja. Ata që janë në një lidhje afatgjatë mund të kenë pasur tensione me partnerin e tyre, ndoshta të lidhura me paratë. Për fat të mirë, shtatori do të lejojë të rigjeni një harmoni më të madhe. Kini kujdes për fundjavën: debate të reja mund të lindin! Në punë do të duhet të jeni të duruar: po shëroheni, por ngadalë. Disa situata do të zhbllokohen.

Dem

Në dashuri do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sidomos të hënën dhe të martën! Ju dëshironi më shumë sinqeritet, por partneri juaj nuk duket se mendon në të njëjtën mënyrë. Jini më të kujdesshëm në familje. Në punë java do fillojë në këmbë të gabuar, por me Jupiterin dhe Saturnin në favor do të jeni në gjendje të rikuperoni. Do të duhet një kokë e ftohtë, veçanërisht nëse jeni vonë me disa dërgesa.

Binjakët

Në dashuri do të jenë ditë premtuese, veçanërisht për ata që duan të bëjnë njohje të reja. Ata që janë në lidhje me një Dash, një Akrep ose një Binjak do të jenë në gjendje të gjejnë bashkëpunim më të madh dhe të lënë pas turbulencën e javëve të fundit. Provoni të dëgjoni partnerin tuaj më shumë. Në punë, Mërkuri në favor do ju mbështesë. Përvishni mëngët dhe punoni shumë!

Gaforrja

Në dashuri, mund të lindin tensione, të shkaktuara nga fakti se personi tjetër nuk është në gjendje të shkëputet nga e kaluara. Mos u dëshpëroni! Çdo vështirësi mund të kapërcehet duke vendosur pak vullnet. Gjatë fundjavës Hëna do të vijë në shenjën tuaj: shfrytëzoni rastin për t’u afruar me partnerin. Në punë Jupiteri do të jetë në aspektin e kundërt: mund të keni vështirësi në lidhje me ndonjë kontratë ose para. Mund të keni njohje të mira të shtunën!

Luani

Java e ardhshme do të jetë shumë premtuese në dashuri, falë Venusit në shenjë. Bëhuni gati të përjetoni një të diel shumë emocionuese. Deri më 15 shtator do të jeni plot gjallëri dhe optimizëm, prandaj shfrytëzoni rastin të përfshiheni. Në punë do të duhet të jeni të vendosur dhe shumë të duruar, edhe kur ndiheni të gjykuar nga të gjithë!

Virgjëresha

Dëshira për të bërë njohje të reja rritet, për t’u përfshirë në dashuri. Mundohuni të largoni frikën dhe të guxoni – yjet janë në favor! Në frontin e punës, do të dëshironit që më në fund të kishit mundësinë e duhur për të provuar vlerën tuaj, një herë e përgjithmonë. Nëse merreni me punë, kjo mundësi do të vijë!

Peshorja

Gushti ishte një muaj pa dyshim i pafat nga pikëpamja sentimentale. Të premten Hëna do të jetë në aspektin harmonik: shfrytëzojeni rastin të guxoni, për të rikuperuar harmoninë e humbur me partnerin tuaj. Në punë do të duhet të shtrëngoni dhëmbët, veçanërisht nëse lind pak lodhje fizike. Të reja priten së shpejti!

Akrepi

Në dashuri, marrëdhëniet e sapolindura do të duhet të kalojnë provimin e shtatorit, aq më tepër nëse jeni në takim me një person të shenjës së Demit ose Ujorit. Nëse përballeni me ndonjë sqarim, do të ishte e mençur të prisni deri në fundjavën e ardhshme. Në punë keni një dëshirë në rritje për ndryshim, qoftë ai një rol apo mjedisi i punës. Së pari, sidoqoftë, lëri mënjanë edhe të gjitha hezitimet!

Shigjetari

Dashuria mund të rikthehet në modë javën e ardhshme. Nëse keni përjetuar momente krize muajt e fundit, tani e tutje mund të mbështeteni në favorizimin e yjeve për të gjetur një mirëkuptim me partnerin tuaj. Ju mund të përjetoni momente plot pasion. Nëse ju pëlqen një person, duhet të përdorni të hënën për të bërë një hap përpara. Në punë mund të kryeni projekte të reja me rezultate të mira. Kujdes vetëm të mërkurën dhe të enjten: disa pengesa shfaqen!

Bricjapi

Në dashuri do të duhet të përballeni me tensione të reja: mbase ditët e fundit keni projektuar të gjithë shqetësimin e shkaktuar nga problemet e punës në çift dhe tani po paguani pasojat. Për fat të mirë, në tetor Venusi do të kthehet në një aspekt të favorshëm dhe do t’ju ndihmojë të rikuperoni qetësinë e humbur. Historitë që lindin në këto ditë janë të destinuara të zgjasin me kalimin e kohës. Në punë do të keni një sukses të madh!

Ujori

Fillimi i javës do të kërkojë kujdes. Po kaloni një periudhë konfuzioni, veçanërisht në dashuri, dhe mund të tërboheni dhe të vendosni të ktheni gjithçka përmbys! Në punë keni gjetur më shumë motivim. Do të keni shumë ide në kokën tuaj, shumë qëllime për të arritur: thjesht përpiquni t’i kushtoni vëmendje financave tuaja!

Peshqit

Në dashuri do të jetë një javë shumë intriguese, veçanërisht për beqarët, për ata që sapo janë dashuruar me një person dhe po mendojnë të shpallin fejesën. Marrëdhëniet me Virgjëreshën dhe Shigjetarin do të kërkojnë një farë kujdesi. Në punë mund të lini lodhjen e gushtit pas jush dhe të përgatiteni për një kohë më stimuluese. Vetëm e premtja mund të jetë një ditë pak më e trazuar.