Extra Ivanka Trump shushat zyrtarët e OKB. Hyn në mbledhje duke “harruar” reçipetat...

Ivanka Trump shushat zyrtarët e OKB. Hyn në mbledhje duke “harruar” reçipetat (FOTO)

Ivanka Trump u kthye nga pushimet e fundjavës në Itali me burrin e saj, dhe të nesërme është paraqitur tejet provokuese gjatë një mbledhje në Asamblen e përgjithshme të Kombeve të bashkuara, shkruan Daily Mail.

Ajo kishte veshur një kostum solemn, por kishte “harruar” reçipetat dhe këmisha e kaltër i kishte zbuluar me shume sesa duhet vajzës së presidentit Trump, çka bëri bujë në rrjete sociale.

Ivanka, e cila po merr pjesë në samitin global së bashku me babanë e saj, Presidentin Donald Trump, kishte veshur një fund me ornamente lules 2.130 dollarësh nga Prada.