Horoskopi Ja cilat janë shenjat më me fat në dashuri këtë fundjavë

Ja cilat janë shenjat më me fat në dashuri këtë fundjavë

Si çdo javë, Parada e Horoskopit vë në plan të parë shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e dashurisë.

Ja cilat janë shenjat më me fat këtë fundjavë:

BRICJAPI

Marsi të bën shumë bashkëpunues dhe me dëshira të ndezura, për kënaqësi të partnerit/es. Ke mendime ‘pikante’ këtë fundjavë!

VIRGJËRESHA

Lilith (Hëna e zezë) mund të ndezë dëshirat e ‘ndaluara’ në zyrë! “Art i dashurisë’ për ty nuk ka sekrete.

AKREPI

Të presin netë të zjarrta, për të hequr çdo tension që ke akumuluar gjatë javës. Erosi do arrijë nivele të larta.

UJORI

Në sferën sentimentale nuk ke asnjë tabu’ dhe arrin të kënaqësh me ilaritet edhe dëshirat më të çuditshme të partnerit/es.