Extra Ja kush është ylli më seksi në Instagram për 2018-ën (Foto)

Ja kush është ylli më seksi në Instagram për 2018-ën (Foto)

Ylli i “showbizz”-it më i ndjekur në Instagram është Bella Hadid.

Supermodelja ka çmendur fansat me stilin e saj të veshjes, ku shpeshherë nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën, si në pistë ashtu edhe jashtë saj.

Me fotot e saj mahnitëse, padyshim që ylli i pasarelave do të përzgjidhej si femra më seksi në Instagram për vitin 2018. Ajo shquhet për thjeshtësinë dhe karakterin rebel të saj.