Extra Ja pse Ronaldo lë kokën pas Georgina Rodriguez (FOTO)

Ja pse Ronaldo lë kokën pas Georgina Rodriguez (FOTO)

Dëmtimi i pësuar në ndeshjen mes Portugalisë dhe Serbisë për eliminatoret e Euro 2020 nuk e kanë penguar Cristiano Ronaldon dhe partneren e tij, Georgina Rodriguez më bizneset e tyre.

CR7 ka udhëtuar nga Lisbona në Barcelonë për të promovuar një marrëveshjen me NIKE, ndërsa Georgina ka realizuar një set fotografik për reklamimin e veshjeve intime.

Kur sheh format fizike të bukuroshes argjentinase e kupton më mirë pse Ronaldo lë kokën pas saj.