Extra Jonida Vokshi shfaqet me bikini pas lindjes, komenti i bashkëshortit shkakton humor

Jonida Vokshi shfaqet me bikini pas lindjes, komenti i bashkëshortit shkakton humor

Vetëm pak javë pas lindjes së fëmijës së saj të parë, aktorja e njohur Jonida Vokshi ka postuar një foto ku shfaqet me bikini dhe në super formë.

Krahas fotos, komenti që nuk mund të mos bjerë në sy është pikërisht ai i Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Bukuroshja shqiptare, e martuar me aktorin dhe producentin nga Kosova Besnik Kapri, këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen Emi.