Extra Ju njohim me gjyqtaren me seksi në botë (FOTO)

Ju njohim me gjyqtaren me seksi në botë (FOTO)

Quhet Karolina Bojar, është 20 vjeçe, ka lindur në Poloni, studion për jurisprudencë dhe ka pasion futbollin.

Nuk është një futbolliste, por gjyqtare që jep drejtësi në fushën e blertë.

Gjithashtu ushtron edhe modelingun, pasi format fizike do t’ia kishin zili edhe “Yjet” më të famshme të pasarelave.

Karolina është një “yll” në shkëlqim e Instagramit, teksa në profilin e saj ka mbi 150 mijë ndjekës.

Jo keq për një 20-vjeçare intelektuale, që gjen kohën edhe për të ushtruar pasionet e saj.