Aktualitet Kodheli ndan dhimbjen me nënën e kapitenit të vrarë në mision

Kodheli ndan dhimbjen me nënën e kapitenit të vrarë në mision

5 vjet pas vdekjes së tij në një mision në Afganistan, ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka përkujtuar kapitenin e vrarë, Feti Vogli.

Ministrja i është gjendur pranë nënës së tij, sot në 5 vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kapitenit i cili u vra gjatë një shërbimi ushtarak në Afganistan.

Ja ku e shohim në këtë foto teksa e mban mbështetur në sup dhe ndan dhimbjen me nënën e Feti Voglit, një moment prekës për këdo që e shikon.