Aktualitet Konsumoi një sasi medikamentesh antidepresive, humb jetën 43-vjeçarja në Klos

Konsumoi një sasi medikamentesh antidepresive, humb jetën 43-vjeçarja në Klos

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në qytetin e Klosit ku një 43-vjeçare dyshohet se ka konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore antidepresiv dhe si pasojë ka humbur jetën.

Policia bën të ditur se 43-vjeçarja u transportua për mjekim në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, në gjendje të rëndë, ku më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.