Kryesore Krah bashkëshortes dhe fëmijëve, Rama publikon foton e familjes

Krah bashkëshortes dhe fëmijëve, Rama publikon foton e familjes

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga festa familjare për Vitin e Ri 2019.

Në një postim në rrjetet sociale, Kryeministri shihet krah bashkëshortes së tij, Linda Rama, dy djemve Greg dhe Zaho, si dhe vajzës Rea.

Kryeministri shoqëron foton me mbishkrimin: Fotoja e ditës.