Extra Lori Hoxha mungoi mbrëmë në festën e Top Medias! Arsyeja e saj...

Lori Hoxha mungoi mbrëmë në festën e Top Medias! Arsyeja e saj është qesharake

Top Media organizoi mbrëmjen e djeshme festën e fundvitit, ku ishin të pranishëm gazetarë, moderator, si dhe i gjithë stafi i punës.

Në këtë festë na ra në sy mungesa e një personazhi.

E zonja e shtëpisë Lori Hoxha kishte zgjedhur të mos ishte pjesë e festës së fundviti të Top Media-s.

Arsyeja e mungesës së saj na ka lënë të gjithëve pa fjalë.

Nuk kishte se çfarë të vishet! Po kur nuk ka Lori se çfarë të vesh mendoni se si mund të jetë për personazhet e tjerë?!

“Kur Grinçi nuk mund të gjente një veshje që i pëlqente dhe tha: ‘Ok, kaq ishte! Nuk po shkoj fare’ e ndjeva vetë këtë”, shkruhet në foton e postuar të Lorit në “Instastory”.