Extra Luis Figo i zgjat duart deri në fund…

Luis Figo i zgjat duart deri në fund…

Gruaja e tij suedeze është superseksi, me me një dekolte të tepruar mbi shpinë dhe ish-futbollisti nuk reziston.

Kështu është fotografuar Luis Figo nga ‘blic’-et e aparateve mbi tapetin e kuq të “Laureus Sports Awards” në Montekarlo, ndërsa i zgjat pak duart mbi fundshpinën e Helen Svedin.

Ish-kapiteni i Portugalisë, është prej 21 vjetësh i martuar e modelen bionde që e ka njohur në periudhën kur luante te Barcelona.