Kryesore Meta, thirrje qytetarëve t’i kthehen jetës së përditshme

Meta, thirrje qytetarëve t’i kthehen jetës së përditshme

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në facebook i bën thirrje qytetarëve t’i kthehen jetës së përditshme.

Vetë kreu i shtetit postoi në facebook një foto ku duket nën shoqërinë e një qeni.

“Mirëmëngjes të dashur miq, Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona! Ju uroj një javë të mbarë!”

Mbrëmjen e djeshme banorët e Tiranës dolën nëpër rrugët e Tiranës pas një alarmi të rremë për tërmet.