Sport Murinjo donte të fshihej por Daily Mail e kap mat (foto)

Murinjo donte të fshihej por Daily Mail e kap mat (foto)

Jose Mourinho është fotografuar mbrëmë në rrugët e qytetit të Manchesterit.

Ai ishte i kamufluar për t’iu shmangur mediave por tabloidi britanik, Daily Mail, ka arritur ta kapë.

Jose Mourinho ka darkuar së bashku me disa miq në një restorant të Manchesterit. Portugezi, ishte i veshur në tuta sportive dhe ishte kamofluar me një kapuç.

Nesër Manchester Untied do të luajë në finale të EFL Cup kundër Southampton.