Kryesore Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

Ndahet nga jeta ish-Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti

1143
0
Shpërndaje

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti.

Prifti i ishte nënshtruar së sëfundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime.

Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike.

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in