Aktualitet Ndalohet djali i Azem Hajdarit në Elbasan, u kap me një sasi...

Ndalohet djali i Azem Hajdarit në Elbasan, u kap me një sasi të vogël droge

Policia e Elbasanit ka shoqëruar 3 të rinj pasditen e së premtes në aksin e Metalurgjikut, mes të cilëve dhe djalin e Azem Hajdarit.

Gjatë kontrollit të ushtruar në mjetin ku udhëtonin 3 të rinjtë u sekuestrua një sasi e vogël lënde narkotike kanabis sativa.

Për këtë arsye u shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme 23-vjeçari Azem Hajdari, drejtuesi i mjetit H.Gj 23 vjeç dhe shtetasja S.M., 19 vjeçe.