Extra Nicole Scherzinger foto në jaht me djalin e Irfanit

Nicole Scherzinger foto në jaht me djalin e Irfanit

Ish-futbollisti më i pasur shqiptar, Fatmir Hysenbelliu është fotografuar në jahtin e tij me bukuroshen Nicole Scherzinger, në Ibiza të Spanjës shkruan “Story.al”

Fotot u publikuan si fillim nga “Daily Mail” e më pas ju dërguan këngëtares së famshme Scherzinger të shoqëruara nga një sër pyetjesh rreth djalit që ishte afër saj. Këngëtarja amerikane, është fotografuar pranë Hysenbelliut duke shkrepur foto me telefon.

Ky fakt është vërtetuar më vonë pasi  të dy kanë postuar foto në jahtin luksoz dhe kanë shkëmbyer komete të koduara. I pari ishte Hysenbelli i cili shkruante posht fotos së tij “Sunest Catcher” dhe më pas këngëtarja që i përgjigjet me një koment në foton e saj “Chasing the sun”

Nuk dihet ende nëse mes tyre ka një lidhje apo është vetëm shoqëri pasi Nichole Scherzinger është në një lidhje me tenistin bulgar dhe ajo që të bën përshtypje është se ky i fundit nuk ndoshet pranë saj në këtë përiudh pushimesh.  Por gjithsesi, gjithcka mbetet per tu parë.