Aktualitet Nikolin Jaka preket nga COVID-19, shtrohet te Infektivi

Nikolin Jaka preket nga COVID-19, shtrohet te Infektivi

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19.

Lajmi konfirmohet nga të afërm të tij.

Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Jaka ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme.