Extra Njihuni me kaubojsen më të “zjarrtë” në botë (Foto)

Njihuni me kaubojsen më të “zjarrtë” në botë (Foto)

Modelja e Playboy, Amy Lee Sanders ka ndezur rrjetin me setin e ri fotografik, ku paraqitet me bikini dhe pantallona të shkurtra G-string në stil kaubojse.

Amy duket në formë, teksa mbështetet në një gardh me një shishe alkool në dorë. Seks-bomba bionde duket mahnitëse me mini-pantallonat dhe syze dielli dhe të pasmet e saj gati sa nuk “shpërthejnë”.

Ajo padyshim që është “cowgirl” më seksi në qarkullim dhe hiret e saj që rrëmbejnë vëmendje e vërtetojnë këtë.