Kuriozitete Njihuni me peshkun “magjistar”, zhduket sa hap dhe mbyll sytë (VIDEO)

Njihuni me peshkun “magjistar”, zhduket sa hap dhe mbyll sytë (VIDEO)

Zhytësit që ndodheshin në një bregdet të Kanës së Francës, kanë filmuar momentin kur një peshk i çuditshëm zhdukej nën tabanin e detit dhe dilte sërish.

“Kur peshqit luajnë fshehtas, dhe për këtë lojë, i kanë aftësitë më të mahnitshme”, ka shkruar një komentues që ka parë videon.

Studiuesit nuk kanë dhënë ende ndonjë shpjegim, nëse peshku po fshihej nga ndonjë sulmues, apo fshihej që të kapte ndonjë pre për ta ngrënë.