Extra Nuk i lë vend imagjinatës, Kylie mahnit me format trupore (FOTO)

Nuk i lë vend imagjinatës, Kylie mahnit me format trupore (FOTO)

Kylie Jenner i ka mahnitur fansat e saj me postimet e fundit. Ajo ka realizuar një set fotografik tepër interesant, ku në pah sigurisht vë linjat e saj trupore.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, ajo pozon me një litar po në të njëjtën ngjyrë.

Jenner është një ndër personat më të pasur të botës, në moshë fare të re, dhe ka qenë kompania e saj kozmetike që e ka bërë një ndër femrat më të mira në fushën e biznesit.

Nënë e një vajze, ajo shihet gjithë e më aktive në rrjetet sociale, duke dëshmuar edhe arsyen se përse kaq shumë njerëz e ndjekin dhe e pëlqejnë…