Extra Olta Gixhari çmend Instagram-in me bikini

Olta Gixhari çmend Instagram-in me bikini

Erdhi vera dhe kjo do të thotë se Olta Gixhari do të postojë më shumë foto me bikini.

E konsideruar një nga trupat më seksi të ekranit shqiptar, aktorja u rikthye në Instagram me foto në plazh dhe ngjalli reagime të shumta, edhe nga personazhet e njohur.