Politika Opozita kthehet në Kuvend

Opozita kthehet në Kuvend

Opozita ka vendosur që të kthehet në Kuvend pas një bojkoti të gjatë.

Mësohet se deputetët opozitarë do të marrin pjesë në të dyja seancat e kësaj jave, atë të së enjtes për buxhetin dhe atë të së premtes për vetting-un në politikë.

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi: “Po kthehemi në Kuvend për studentët”.