Politika Përfundon takimi me aleatët, Basha 1 orë takim në selinë blu

Përfundon takimi me aleatët, Basha 1 orë takim në selinë blu

Ka përfunduar takimi i Lulzim Bashës me aleatët në selinë e PD.

akimi zgjati rreth 1 orë ku e pranishme ishte dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Takimi në selinë e PD u thirr pas ftesës publike që bëri kryeministri Edi Rama.