Extra Përveçse është super në modë, kjo prerje flokësh do t’ju shpëtojë dhe...

Përveçse është super në modë, kjo prerje flokësh do t’ju shpëtojë dhe nga vapa!

213
0
Shpërndaje

Nëse një këngë mund të bëhet kolona zanore e verës, edhe një prerje flokësh mund të bëhet e tillë.

Këtë sezon flokët e femrave po bëhen gjithnjë e më të shkurtra, madje edhe në tapetin e kuq shumë të famshme po shkëlqejnë me flokët e prera shkurt.

Modeli i ashtuquajtur “Bob” është një rikthim në modë i stilit të viteve ’90 dhe do të jetë perfekti për ju që keni ndërmend të bëni një ndryshim në look-un tuaj.

Nuk do të jeni vetëm “In” me këtë model flokësh, por edhe vera nuk do të jetë më aq e nxehtë.

Që të keni një ide më të qartë, hidhuni një sy yjeve që janë shfaqur së fundmi me këtë model flokësh.

1- Jourdan Dunn

2- Dua Lipa

3- Jenna Dewan

4- Margot Robbie

5- Hailey Baldwin

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in