Extra Po bëjnë prova për komedinë, sonte në Big Brother VIP hyn si...

Po bëjnë prova për komedinë, sonte në Big Brother VIP hyn si banore e re “Elsa” e ‘Pallatit 176’

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju.

Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për t’i interpretuar. Ata nuk e presin që të surprizohen nga aktorja Eva Alikaj, e cila interpretoi rolin e famshëm të Elsës. Por burime për Anabel.al zbulojnë se Eva do të jetë konkurrentja më e re reality show-t.

Eva, e cila është rishfaqur në ekran së fundmi si aktore në serialin teen-drama “$NOB”, e ka shprehur më parë se e ka menduar që të jetë pjesë e “Big Brother VIP”.

“Unë në fakt kisha ndërmend të futesha. Paçka se më thanë që të mos futesha, unë bëj atë që më thotë mendja ime,” tha Alikaj në një intervistë për “Goca & Gra”.

Ajo shtoi se në të tilla formate “duhet të jesh vetvetja dhe po fitove, të fitosh për atë që je si njeri dhe jo si artist”.