Extra Rama feston ditëlindjen dhe citon presidentin Abraham Lincoln

Rama feston ditëlindjen dhe citon presidentin Abraham Lincoln

Kryeministri Edi Rama falenderoi me anë të një postimi në Facebook të gjithë ata që e kanë uruar për ditëlindjen e tij të 55.

Në rrjetin social, Rama shkruan: “Faleminderit pafund dhe ndjesë për pamundësinë që t’u përgjigjem një për një, urimeve tuaja të pafundme për 55 vitet e mia. “Tekefundit s’kanë rëndësi vitet e jetës tënde. Ka rëndësi jeta në vitet e tua”, thoshte Presidenti Lincoln”.