Politika Rama injoron protestën, në Butrint me familjen dhe Sarkozy

Rama injoron protestën, në Butrint me familjen dhe Sarkozy

Ndërsa Lulzim Basha mblodhi sërish opozitën para Kryeministrisë, kryeministri Edi Rama ndodhej në Butrint, për të ndjekur koncertin e Carla Brunit.

Ai ndodhej nën shoqërinë e së shoqes dhe Zahos, si dhe ish-presidentit francez, Nikolas Sarkozy.