Kryesore Rama ndez atmosferën në Fier: Eja kërceni o gra, jo t’më shqyeni...

Rama ndez atmosferën në Fier: Eja kërceni o gra, jo t’më shqyeni mua

Nuk kanë munguar batutat e Kryeministrit në takim me gratë e Fierit me rastin e 8 Marsit.

“Hajde Gaz Paja na vej një këngë. Të gjitha gratë në skenë për vallëzim. Ejani tunduni, jo t’më shqyeni mua. Fotot bëjini duke vallëzuar” – tha Rama në sallën e mbushur me gratë e Fierit.

Ndërkohë, dhjetëra protestues të opozitës kanë dalë në rrugët e Fierit dhe Roskovecit, ku nuk kanë munguar as përplasjet me policinë.