Politika Rama publikon raportin, për çfarë ankohen qytetarët e Beratit

Rama publikon raportin, për çfarë ankohen qytetarët e Beratit

101
0
Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit.

Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kështu problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me gjendjen e rrugëve dhe mungesën e ujit të pijshëm. Më pas vjen edhe mungesa e ujit në parcela.

STATUSI I RAMES

RAPORTI JUAJ
Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Berat.
Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Beratit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌🇦🇱
Faleminderit

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in