Extra Rihanna ekspozohet më shumë se ç’duhet (Foto)

Rihanna ekspozohet më shumë se ç’duhet (Foto)

142
0
Shpërndaje

Pa recipeta dhe një shami transparente të mbështjellë rreth vetes.

Rihanna provokon sërish, duke treguar në Instagram se është akoma “në lojë”.

Por jo vetëm kaq!

Ylli i muzikës, mban veshur edhe çizme të gjata, me kofshët zbuluar, duke lënë pak fantazi për fansat…

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in