Extra Rihanna sërish beqare, ndahet nga miliarderi arab

Rihanna sërish beqare, ndahet nga miliarderi arab

Rihanna është sërish beqare. Këngëtarja e famshme, sipas “Us Weekly”, është ndarë nga miliarderi Hassan Jameel.

Bukuroshja nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të dy 31 vjeç, kishin një lidhje që zgjaste prej 3 vitesh.

Ata u panë për herë të parë së bashku në vitin 2017 dhe shpesh fotografoheshin bashkë gjatë pushimeve që kalonin në Evropë.