Extra Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën dhe i bën një urim...

Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën dhe i bën një urim romantik për ditëlindje

Nëpërmjet një postimi në Instastory, ish-banorja e “Big Brother”, Rike Roçi ka pranuar lidhjen e shumëpërfolur me kampionin shqiptar të boksit, Kristian Prenga.

Ajo ka zgjedhur që lajmin ta konfirmojë në ditëlindjen e boksierit duke e uruar me fjalët më romantike.

Rike ka publikuar një foto ku shfaqet duke u përqafuar me të dhe aty nuk i kursen fjalët e ëmbla.

“Ti, njeriu me zemrën më të madhe që kam njohur në jetën time… Të uroj që Zoti të ndriçojë jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë. Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqe gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin”, shkruan Rike Roçi

Kujtojmë se dyshja ka kohë që përflitet në media për një lidhje të mundshme, megjithatë asgjë nuk ishte konfirmuar. Ata kaluan bashkë Krishtlindjet dhe tani nuk kanë ndërmend të fshihen më.