Extra Rike Roçi nis plazhin, “huton” banorët e Ksamilit (Foto)

Rike Roçi nis plazhin, “huton” banorët e Ksamilit (Foto)

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Po flasim për modelen Rike Roçi, e cila ka çuditur banorët e Ksamilit këto ditë të para të marsit, pasi ka nisur plazhin ende pa u ngrohur mirë koha.

Nga postimet në Instagram kuptohet se Rike ka shkuar e para në 2019 të shijojë ujin e kristaltë të Jugut shqiptar, në një hapësirë ku mungonin pushuesit e tjerë.

Bukuroshja me forma bombastike është zhveshur duke ekspozuar trupin e tonifikuar edhe pse rrezet e diellit të marsit nuk të ngrohin sa duhet.

Rike e ka shprehur gjithmonë pasionin e saj për detin e udhëtimet dhe duket se disa ditë qëndrimi në Shqipëri i ka shfrytëzuar për pak plazh.