Sport Rrjetet sociale nuk përmbahen, meme dhe sulme satirike ndaj Mourinhos (FOTO)

Rrjetet sociale nuk përmbahen, meme dhe sulme satirike ndaj Mourinhos (FOTO)

Shkarkimi i “Special One” nga Manchester United ka shkaktuar një “sulm viral” në rrjetet sociale.

Përmes fotomontazheve, trajneri portugez është sulmuar pa mëshirë.

Më poshtë mund të shijoni disa nga “tweets” ironike dhe “memes” satirike.