Extra Rudina Dembacaj së shpejti edhe në “TV Klan”

Rudina Dembacaj së shpejti edhe në “TV Klan”

Shpërndaje

Rudina Dembacaj do ta shohim edhe në rolin e jurisë. Bashkëpunimi me Alketa Vejsiun dhe Vera Grabockën duket se ka funksionuar mësë miri, ndaj ajo do të jetë sërish si e ftuar e përhershme në emisionin më të ri që pritet të nisë në “TV Klan”, “Në kurthin e Piter Panit”.

Dy të ftuarit e parë, të zbuluar nga vetë Alketa, do të jenë Ermal Mamaqi dhe Xhensila Myrtezaj. Emisioni pritet të nisë në “TV Klan”, më 19 Mars.