Politika Sherr live/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je legen i Ramës

Sherr live/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je legen i Ramës

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish-deputetin Dashamir Shehi në studion e Opinion.

Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: Ke pi ndonjë gotë.

Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin disa fyerje.

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ç’a ke ardhur ti këtu o burr për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë gotë tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mëngjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë nuk është turp.