Sport Shqipëri-Francë, publikohen formacionet zyrtare

Shqipëri-Francë, publikohen formacionet zyrtare

Kombëtarja shqiptare do të luajë sot në mbrëmje sfidën e saj të radhës së kualifikueseve të Euro 2020 përballë Francës në Saint Denis.

Ndërkohë janë publikuar dhe formacionet për të dy skuadrat që vijojnë si më poshtë.