Extra Si ishin veshur VIP-at në dasmën e Jonida Vokshit (FOTO)

Si ishin veshur VIP-at në dasmën e Jonida Vokshit (FOTO)

Aktorja Jonida Vokshi  dhe partneri i saj  Besnik Krapi  kanë kurorëzuar  dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit. Në dasmën e tyre Vip nuk mund të mungonin dhe shumë emra të njohur të ekranit. Ndër të parat që u zbulua se ishte e pranishme, ishte pikërisht mikja e ngushtë e Jonidës, Elvana Gjata e cila celebroi çiftin. Gjatë mbrëmjes, vipat e pranishëm kanë postuar në rrjetet sociale momente nda dasma, duke zbuluar kështu dhe look-un e tyre.

Mes tyre ishin miq e kolegë artistë si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu etj.

Disa nga veshjet e të ftuarve jua sjellim në fotot e mëposhtme.

Ermali, Ami, Agim Pocari me bashkëshorten
Niada Saliasi

Monika Lubonja
Elvana Gjata
Ami dhe Ermali
Luli Bitri
Florian Agalliu dhe bashkëshortja me Jonidën
Olta Daku, Olta Gixhari dhe Niada Saliasi